koszyk jest pusty


Newsletter

Zapisz się do newslettera
i bądź zawsze na bieżąco.
Reklamacje

1. Zgłoszenie reklamacyjne może zostać sporządzone odręcznie lub wypełnione na naszym wzorze (do pobrania Zgłoszenie_reklamacyjne.pdf).

2. Podstawą przyjęcie reklamacji jest dowód zakupu towaru (paragon fiskalny lub faktura VAT).

3. Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia reklamowanego towaru na adres Sprzedającego.

4. Reklamacji podlegają fizyczne wady ukryte powstałe z winy Sprzedającego.

5. W przypadku reklamacji wad powstałych w wyniku nieprawidłowego transportu wymaganym załącznikiem jest protokół szkody sporządzony w obecności doręczyciela.

6. W przypadku uznania reklamacji Towar zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy. Jeżeli nie będzie to jednak możliwe z uwagi na wycofanie produktu sprzedawca zaproponuje inny o tej samej wartości lub zwrot pieniędzy.

7. Obuwie przekazywane do reklamacji powinno być czyste i suche.

8. Koszt przesyłki reklamowanego Produktu pokrywa Zamawiający, w przypadku uznania reklamacji koszt ten jest zwracany.

9. Przesyłane na adres Sprzedającego paczki płatne za pobraniem lub takie, których koszty transportu obciąża Sprzedającego nie będą przyjmowane.

10. Reklamacji nie podlega:

a. Obuwie z wadami jawnymi, widocznymi w dniu zakupu, o których kupujący wiedział lub, oceniając rozsądnie, powinien był dostrzec (art. 7 ustawy z dnia 27.VII.2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz z zmianie K.C. Dz. U. Nr 141. Poz. 1176).

b. Obuwie w którym niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową została zgłoszona Sprzedającemu po upływie dwóch miesięcy od jej stwierdzenia przez kupującego. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie zawiadomienia przed jego upływem (art. 9 p. 1 Ustawy z dnia 27.VII.2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie K.C. Dz. U. Nr 141 poz 1176).

 

Reklamowane obuwie musi być czyste (wysuszone, bez błota, itp).


buy drugs online dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor gateway proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search duckduckgo