koszyk jest pusty


Newsletter

Zapisz się do newslettera
i bądź zawsze na bieżąco.
Wymiana - zwrot

1. Zamawiający ma prawo, zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.), odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni ustalonym w sposób określony w art. 10 ust. 1 tejże Ustawy. Zwracany towar proszę wysyłać na adres Sprzedającego z dopiskiem „Sklep internetowy – zwrot”. Zamawiający jest zobowiązany do odesłania zakupionego towaru na własny koszt w oryginalnym nieuszkodzonym opakowaniu wraz z dołączonym oryginalnym dowodem zakupu. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy powinno zawierać informację o wybranej formie zwrotu pieniędzy za towar.

2. Zwrot, o którym mowa powyżej, możliwy jest tylko w przypadku towaru nie noszącego jakichkolwiek śladów używania.

3. Wszystkie oferowane na www.sklep.obuwiesenso.pl produkty są nowe i zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Przedmiotem sprzedaży jest obuwie skórzane oraz akcesoria do pielęgnacji obuwia.

4. Wszystkie produkty objęte są 24 miesięczną odpowiedzialnością sprzedawcy za zgodność towaru na warunkach wynikających z Ustawy z 27 VII 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

5. Dla usprawnienia procesu prosimy o przesłanie stosownego zawiadomienia na adres e-mail  sklep@obuwiesenso.pl przed wysyłką.


buy drugs online dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor gateway proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search duckduckgo